Kategorie
Aktualności

Zrozumieć rynek pierwotny

Kolejną wartą uwagi sprawą jest to, że w przeciwieństwie do pierwotnego rynku nieruchomości na rynku wtórnym transakcje dotyczą nieruchomości, które były już użytkowane. Rynek pierwotny dotyczy nieruchomości, które nie były jeszcze użytkowane.

Użytkowanie takiej nieruchomości następuje po przeprowadzeniu pierwszej w jej przypadku transakcji. Natomiast kwestią dyskusyjną staje się lokal zakupiony w celu inwestycyjnym, gdzie pierwszy jego właściciel dokonał remontu.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania i historia

Najpopularniejszym źródłem dochodu z nieruchomości – były to czynsze. Należy podkreślić, że cenione najbardziej było budownictwo murowane niż budownictwo drewniane, dlatego w tym pierwszym czynsze były wyższe. Najdroższe były lokale wykorzystywane do celów przemysłowych lub handlowych.

Natomiast najniżej opłacane były budynki gospodarcze. Ich cena była niższa niż wynajmowanie mieszkania.  Największe dochody można było uzyskać z wynajmowania pomieszczeń pałacowych.

Kategorie
Aktualności

Wybór mieszkania

Co ciekawe polski rynek mieszkaniowy jest jeszcze rynkiem nienasyconym. Przez co nieustannie panuje zapotrzebowanie na nowe budownictwo. Nowe mieszkania są również nowymi potrzebami ludzi, których preferencje ulegają zmianom wraz z biegiem lat.

Rynek mieszkaniowy nie jest rynkiem zcentralizowanym – wręcz przeciwnie jest bardzo konkurencyjny. Mnogość ciekawych rozwiązań i projektów zalewa rynek. Wybór miejsca zamieszkania w nowym mieszkaniu odebranym w stanie surowym, czyli deweloperskim charakteryzuje się szerokim wachlarzem możliwości.

Kategorie
Aktualności

Niezależność to posiadanie własnego mieszkania

Z pewnością cechą łączącą wszystkich klientów rynku pierwotnego jest potrzeba niezależności. Przeważnie motywacja do zakupu nowego mieszkania było założenie rodziny. Tendencje te jednak uległy zmianie.

Aktualnie osoby zainteresowany zakupem mieszkania to również osoby posiadające rodzinę lecz często rodziny bez dzieci oraz single. Na pierwotnym rynku mieszkaniowym w szczególności potencjalnymi klientami są rodziny z dziećmi.

Kategorie
Aktualności

Deweloper na rynku pierwotnym

Deweloperem budowlanym może być również coraz powszechniejszy inwestor, osoba fizyczna lub prawna. W gospodarce rynkowej deweloperem nazywamy inwestora-przedsiębiorcę, który w wyniku planowanej działalności dąży do zaistnienia nowej nieruchomości.Deweloper kieruje procesem i organizacją zainwestowania i rozwoju terenów, pierwotnego bądź wtórnego zagospodarowania nieruchomości.

W zależności od efektów działania wyróżnić można kilka typów deweloperów: deweloper-wykonawca (deweloper spekulant), deweloper-inwestor, deweloper-usługodawca, Land-deweloper. Zasadniczo przedsiębiorca taki musi być osobą odpowiedzialną oraz rozważną we wszelkich działaniach podejmowanych w trakcie całego procesu budowy. 

Kategorie
Aktualności

Mieszkania z rynku pierwotnego bliskie naturze

Posiadamy w swojej ofercie nowe mieszkania blisko natury. Nasze mieszkania to piękno mieszkalnictwa. Mieszkania z naszej oferty to przestronne mieszkania z oknami wychodzącymi na zieleń.

Mieszkania są w Poznaniu blisko lasu. NAsze mieszkania to dobry wybór dla ciebie. Mieszkania na sprzedaż w miescie poznaniu. Mieszkania na sprzedaż warte twojej uwagi!

Kategorie
Aktualności

Zamieszkaj na swoim

Jeśli szukasz mieszkania w Poznaniu lub okolicach i nie chcesz przepłacać koniecznie zapoznaj się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego na Osiedlu Poznańskim. Osiedle znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dając wielkie możliwości mieszkańcom.

Osiedle budynków wielorodzinnych to spora, nowoczesna inwestycja skierowana dla każdego pragnącego zamieszkać w przytulnym mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy. Bliskość terenów zielonych jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność tej inwestycji. Zapraszamy !

Kategorie
Aktualności

Nasza nowa inwestycja – sprawdź ceny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą mieszkań. Dobra lokalizacja pod Poznaniem, atrakcyjna cena i wysoki standard. Dodatkowe wiele innych korzyści. Brzmi dobrze, prawda?!

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Przedstawimy naszą nową ofertę mieszkań na sprzedaż. Zamieszkaj pod Poznaniem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkania na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź szczegóły na stronie.

Kategorie
Aktualności

Lista nowych mieszkań objęta promocją

Przygotowaliśmy na wybrane mieszkania kilkudniowe obniżki. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie o kilka tysięcy taniej to zapraszamy do kontaktu. Promocja ograniczona czasowo. Śpiesz się, żeby nikt nie zarezerwował Twojej okazji!

Nasza oferta mieszkań na rynku pierwotnym jest jedną z lepszych. Idealna propozycja dla osób które nie chcą przepłacać. Zapoznaj się z naszą ofertą nowych mieszkań i skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Tanie mieszkania – czy warto?

Wiele osób poszukuje okazji na rynku pierwotnym nieruchomości. Jedną z takich okazji jest nasza inwestycja. Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań pod Poznaniem. Tanie mieszkania już czekają na swoich właścicieli. Sprawdź ofertę naszej firmy.

Od wielu lat jesteśmy w branży i znamy potrzeby naszych klientów. Z myślą o klientach powstała nasza ostatnia inwestycja pod Poznaniem. Nowe mieszkania już dostępne w atrakcyjnej cenie. Sprawdź tanie mieszkania bezpośrednio od nas. Zapraszamy!